ZVOĽTE SI JAZYK:

Iba krok vás delí od nákupu výživového doplnku, ktorý vás nabije energiou a vylepší váš vzhľad. Metadrol vám zaručí rýchly nárast svalovej hmoty a zväčší silu vašich svalov a celkovú výdrž.

Vyplňte formulár a vyberte si program, ktorý vám najviac vyhovuje. Ak sa rozhodnete pre „Odporúčaný balíček – Muscle Development Stack“, dostanete od nás jedno balenie zadarmo, vďaka čomu ušetríte až 35%. Bude vás to stáť iba 0,90 € denne!

1. Vyberte balíček podľa seba

2xMetadrol
1x Metadrol ZADARMO!!
90

Ponúkame vám možnosť kúpiť si doplnkový produkt

 • Doplnkové balenie Ultra Slim System za 19 eur. - 19 EUR

  Nákupom jedného, alebo viacerých balení Metadrol-u, si teraz môžete pridať Ultra Slim System do svojej objednávky. Tento nový produkt Vám pomôže zbaviť sa nadbytočných kilogramov, a to bez nežiadúcich vedľajších účinkov. Štandardná cena Ultra Slim System, mimo tejto špeciálnej ponuky, je 23 eur.

2. Vyplňte formulár

* - povinné polia

Zásielky sú doručované prostredníctvom kuriérskej služby GLS v priebehu 2 pracovných dní.

Pri vyplňovaní formulára je nutné zadať správne meno a telefónne číslo, na ktorom Vás bude kontaktovať kuriér. Tieto údaje majú vplyv na spracovanie a doručenie objednávky.
Adresu uvádzajte tú, na ktorej sa zdržiavate väčšiu časť z pracovného dňa medzi 8:00 až 17:00 hod.
S kuriérom je možné dohodnúť si alternatívnu adresu doručenia.
Platba za balík prebieha priamo kuriérovi pri doručení.

Je možné požiadať o doručenie Slovenskou poštou.
V takom prípade sa však vyžaduje platba vopred na náš účet. Po prijatí platby vám zásielka bude odoslaná doporučene. V prípade záujmu prosím kontaktuje náš zákaznícky servis e-mailom na cronsystem@gmail.com

Prevádzkovateľ e-shopu:
Cron Systems s.r.o.
Alexandra Rudnaya 21
010 01 Žilina
IČO: 46 377 778
tel.: +421 415625075, +421 903415488


 • Môže mi byť doručená zásielka,
  aj keď som v zahraničí?

3. Zvoľte si spôsob platby

 • Platba v hotovosti na dobierku

  Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení. Tovar Vám doručíme do 2 pracovných dní.


 • Zaplatiť cez PayPal

  Objednávku môžete bezpečne uhradiť prostredníctvom PayPal účtu. Vyžaduje sa registrácia. Všetky údaje o platobnej karte sú chránené autoritou Paypal.


 • Zaplatiť cez GoPay

  Platba z vlastného internetového bankovníctva. Platobná brána GoPay podporuje online platby týchto bánk: Slovenská sporiteľňa, UniCredit Bank, ČSOB, Tatra banka, Sberbank, OTP, Poštová banka, VÚB.


 • Zaplaťte teraz bankovým prevodom

  Objednávka bude odoslaná ihneď po pripísaní platby na náš účet. Doručená bude spravidla nasledujúci pracovný deň.


4. Objednať ihneď

Objednávka: 0 EUR
Poštovné a balné: 8 EUR
Spolu: 8 EUR
Dodacia lehota: 2 pracovné dni


 • Garancia účinnosti

  Sme si natoľko istí účinnosťou produktu Metadrol, že vám v prípade vašej nespokojnosti vrátime peniaze za každé neotvorené a nepoužité balenie.

 • Rýchle účinky

  Účinky užívania Metadrol sa prejavia takmer okamžite. Športovci spozorovali, že ich svalstvo sa rýchlejšie zregenerovalo už pri prvom tréningu po začatí užívania. Postupný nárast svalovej hmoty je bežný už po 2-3 týždňoch.

 • Bezpečnosť

  Metadrol je kombináciou živín a inhibítorov mliečneho kvasu, pripravený v laboratóriách pod dohľadom farmaceutov a bioinžinierov. Každá látka obsiahnutá v Metadrol prešla dôkladnými kontrolnými testami. Užívanie je na 100% bezpečné, legálne a účinné.

 • Dôveryhodnosť

  Rešpektujeme vaše súkromie. Vaše osobné informácie nikde nezverejňujeme, ani nepredávame.

 • Diskrétnosť

  Objednaný tovar je zabalený do diskrétneho kartónového obalu a je doručený kuriérskou službou priamo na adresu, ktorú poskytnete. Kuriér vás bude telefonicky kontaktovať v deň doručenia, preto je nevyhnutné zadať správne telefónne číslo.

 • Pre každého

  Metadrol je výrobok určený pre zdravých a aktívnych ľudí, ktorí chcú zväčšiť objem svalovej hmoty. Osoby mladšie ako 18 rokov a tehotné ženy sú povinné konzultovať začatie užívania prípravku Metadrol so svojím lekárom.

 • OBJEDNÁVKA CEZ TELEFÓN

  Ak z nejakého dôvodu nemôžete objednať cez web, kontaktujte náš zákaznícky servis na číslach: pevná linka: +421 415625075, mobil: +421 903415488 (počas pracovných dní, v čase od 8.00 do 16.00 hod) a zadajte nám všetky potrebné údaje na vykonanie objednávky. Zásielka vám bude doručená kuriérom do 2 pracovných dní.Metadrol